05.20.10
I spent $115 on groceries this week, and will spend another $20 today. That is for 2 people, 3 meals + 2 snacks a day, for 7 days. Broken down it doesn’t seem so bad: $8.22/person/day. Of course it is still higher than I want it to be. Favorite items this week? Fresh decaf coffee […]
Read more »
22 Comments